Nawadnianie

Nawadnianie

Email

Jest kilka powodów, dla których warto zainwestować w automatyczny system nawadniający:

Po pierwsze jest to naturalny wygląd ogrodu - elementy systemu, zraszacze i rury rozprowadzające wodę, są ukryte pod ziemią i nie przeszkadzają w korzystaniu z ogrodu. Nie stanowią też przeszkody dla kosiarki.

Zakładając system  nawadniający oszczędzamy wodę. Większość właścicieli ogrodów traci do 50% wody na zbędne podlewanie! Nie wystarczy podlewać mniej - trzeba podlewać racjonalnie! Dzięki systemowi nawadniającemu można nawadniać ogród odpowiednio, dobranymi dawkami wody. Poza tym podlewanie w porze nocnej przyczynia się do oszczędności domowego budżetu. Na skutek nocnego parowania wody z powierzchni gleby straty wody są mniejsze, a energia elektryczna tańsza

Kolejnym atutem jest precyzyjne podlewanie. Raz zaplanowany system jest dostosowany do wymogów wodnych roślin, posadzonych w ogrodzie. Woda precyzyjnie dopływa tylko do zaplanowanych miejsc. Nie ma więc możliwości nie podlania - bądź przelania roślin. Regularnie nawadniane rośliny rozwijają się w komfortowych warunkach, a za to z pewnością odwdzięczą się pięknym wyglądem.

Czwarty, bardzo ważny powód instalacji systemu zraszaczy,, to oszczędność naszego cennego czasu. Ogród zawsze będzie wyglądał efektownie, nawet gdy wyjedziemy na wakacje lub często jesteśmy nieobecni. Zadba o to sterownik nawadniania.

Zakładamy systemy renomowanych marek dlatego nasze instalacje są niezawodne.

Woda w ogrodzie sprawia przyjemność i ma dobroczynne działanie dla naszego samopoczucia.

W naszej ofercie znajdują się usługi związane z zagospodarowaniem wody w ogrodzie, które mogą wnieść wiele ożywienia do Państwa ogrodu, tarasu, domu. Oferujemy między innymi kompleksowe prace związane z budową oczka wodnego. Oczka wodne są naturalnym siedliskiem żywych organizmów, które możemy obserwować w środowisku zbliżonym do naturalnego. Dają odprężenie oraz stanowią miejsce relaksacji. Ważnym etapem tworzenia oczka wodnego jest jego projekt. Dlatego na etapie projektowym ustalamy z inwestorem wszystkie detale tak aby realizacja spełniła wszystkie Państwa oczekiwania. W zakresie akcesoriów również wszystko jest dokładnie przemyślane, każda część jest bardzo dobrze dopasowana, a filtry i podłączenia do zasilania są zainstalowane w taki sposób, aby nie psuły naturalnego efektu wizualnego.

Oczka wodne tworzymy w oparciu o akcesoria lidera w tym segmencie branży.

W  trosce o wysoką jakość usług stale podnosimy nasze kwalifikacje.